Genel Seviyeli Sohbet Sitesi

2 sene önce admin tarafından eklendi. 0 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli sohbet sitemize hoş geldiniz keyifli sohbetler dileriz
Sohbet siteleri arasında sizlere en seviyeli en keyfili sohbet hizmeti sunan sohbet sitesi
Artık mobil sohbet sitemiz ile doyasıya sohbet etmenin keyfine varacaksınız.
Bilgisayar ve internetin çağımızda en kolay ulaşılır araç olması yeni arkadaşlık kurma yolu olan mynet sohbet kültürünü tekrardan canlandırmıştır. Yalnızlığını giderecek ücretsiz üyelik sağlayacak sitemizde kaliteli ve seviyeli sohbetler ile kimseye ihtiyaç duymadan samimi arkadaşlıklar edinebilecekseniz. Devamlı güncellenen ve yenilen sitemizde bağlantı kopmaları ve yavaşlamaları olmadan eğlenceli zamanlar yaşayabileceksiniz. En büyük dertlerini bir yabancıya anlatmak çoğu zaman iyileşme sürecinde oldukça etkilidir. Sizlerde sanal ortamda yeni tanıştığınız kişilere dertlerinizi anlatarak yükünüzü hafifletebilirsiniz.
SohbetTam olarak türkçe karşılığı “Söyleşi” olan sohbet kelimesinin global dünyadaki karşılığı ise “Chat” tir. Türkçe söyleniş olarak ta genelde “çet” olarak söylenir. Söyleniş bakımından her ne kadar doğru olsa dahi internet ortamında yazılışı ve aylık aranma hacmi olarak yanıltıcı olabilmektedir.

Sanal ortamdaki sohbet odalarında daha önce deneyim kazanmamış veya ilk defa giriş yapacaksanız bazı rajonlara hakim olmanız gerekebilir. Koyu bir sohbet için öncelikle cazip bir kullanıcı adı yani nick bulmanız şarttır. Nick’iniz ne kadar dikkat çekici ve albenili olursa size özel mesaj ile ulaşacak kitle okadar genişlemiş olur. Bir sonraki basamak ise, odaların genel sohbetlerini aktif kullanmak! Geneldeki sohbetlerde herkes birbirine göndermeler yapar, şarkılar armağan ederler. Sizde bu gibi etkinliklerden geri kalmadan genel sohbetlerde ne kadar fazla aktif olursanız nick bilinirliğiniz okadar artacaktır.

Chat Sohbet Odaları

Sohbetlimani ‘da neler var?

Sohbette Sınır Yok!

En koyu sohbetlerin lider ismi  sohbet limani ‘de , chatte sınır falan yok! Tüm sınırları kaldırdık, derin bir sohbet deneyimine hazır olun..

%100 Gizlilik Var!

İçinden gelen her türlü konuda özel pencerede dilediğin konuları konuşabilirsin. Özel sohbetler sadece sen ve karşıdaki partner arasında geçer, kayıt tutulmaz..

Işık Hızı Var!

İnternet bağlantın ne kadar yavaş olursa olsun burda mesajlar fiber hızında karşı tarafa gider! Bu hıza sende inanamayacaksın, mesajım acaba iletildimi derdin yok..

Tüm Dünya Burada!

%38 Oranında yurt dışı katılımına karşılık , %62 oranında yurt içi katılımcı! Tüm dünyadaki Türk vatandaşlarımız SohbetLimani chat sitesinde seni bekliyor, geç kalma sonra üzülürsün..

Genel Sohbet Nedir?

Sitemize giriş yaptıktan sonra masaüstü cihazlarda sağ kısımda, mobil telefonlarda ise üst kısımda sohbet odaları listesini göreceksiniz. Onlara tıkladığınızda kanalların genel lobisine geçiş yapmış oluyorsunuz. Burada yapılan ve yazılan her türlü metin genel sohbet etmek anlamına gelir.

Özel Sohbet Nedir?

Sohbete bağlantı kurduktan sonra, kanallarda anlık olarak online olan kullanıcıların listesini alt alta olarak size sunuyoruz. Sohbet etmek istediğiniz katılımcının üzerine tıklayarak, “Özele Git” sekmesine dokunursanız ikiniz arasında özel bir görüşme başlayacaktır. Bu görüşmeye ve bu açılan pencereye özel sohbet adı verilir, özelde yapılan sohbetleri 3. şahıslar göremezler.

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.